Nasze osiągnięcia

Julia Nowak
2017/2018
Festiwal Piosenki Niezłomnej i Niepodległej
1 miejsce w eliminacjach wojewódzkich
Aleksandra Guzowska
2017/2018
XXI Regionalny Konkurs Recytatorski "O Skrzydło Orle"
laureat II miejsca
Konrad Pękala
2017/2018
Rzethon
III miejsce
Jakub Mularski
2017/2018
Rzethon
III miejsce
Kacper Kurc
2017/2018
Konkurs Wiedzy o Prawach Człowieka
I miejsce
Jakub Bieniasz
2016/2017
Olimpiada O Diamentowy Indeks AGH z matematyki
laureat
Kamil Bialik
2016/2017
Olimpiada O Diamentowy Indeks AGH z fizyki
laureat
2016/2017
Ogólnopolski Konkurs Fizyczny "Lwiątko"
3 miejsce (tytuł TAON)
Arkadiusz Bujak
2016/2017
Olimpiada O Diamentowy Indeks AGH z geografii
laureat
2016/2017
Ogólnopolska Olimpiada Geograficzna
finalista
2016/2017
Olimpiada Wiedzy o Afryce
finalista
Michał Kowalczyk
2016/2017
Olimpiada O Diamentowy Indeks AGH z matematyki
finalista
2016/2017
Konkurs Maths in English
finalista
Jakub Hamerla
2016/2017
Olimpiada O Diamentowy Indeks AGH z geografii
finalista
Kacper Kurc
2016/2017
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Prawie
laureat
2016/2017
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym
laureat
Wojciech Nicpoń
2016/2017
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym
finalista
Monika Kiełb
2016/2017
Ogólnopolska Olimpiada Solidarności
finalista
Ewa Ludera
2016/2017
Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego
finalista
Jadwiga Błażej
2016/2017
Ogólnopolska Olimpiada Teologii Katolickiej
finalista
Wojciech Gorzkiewicz
2016/2017
Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. F. Leji
finalista
2016/2017
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Pangea
laureat
2016/2017
Ogólnopolski Konkurs Kangur Matematyczny
wyróżnienie
Joanna Krawczyk
2016/2017
Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. F. Leji
finalista
2016/2017
Konkurs Maths in English
finalista
2016/2017
Ogólnopolski Konkurs Kangur Matematyczny
wyróżnienie
Dominika Jedynak
2016/2017
Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. F. Leji
finalista
Walentyna Winiarska
2016/2017
Podkarpacki Konkurs Wiedzy o Kulturze Antycznej
3 miejsce
Mateusz Bator
2016/2017
Podkarpacki Konkurs Wiedzy o Kulturze Antycznej
3 miejsce
Szymon Siwiński
2016/2017
Podkarpacki Konkurs Wiedzy o Kulturze Antycznej
3 miejsce
Arkadiusz Słowik
2016/2017
Ogólnopolska Szkolna Internetowa Gra Giełdowa
6 miejsce
Konrad Pękala
2016/2017
Ogólnopolska Szkolna Internetowa Gra Giełdowa
6 miejsce
Maksymilian Demitraszek
2016/2017
Ogólnopolska Szkolna Internetowa Gra Giełdowa
6 miejsce
Michał Sobolak
2016/2017
Konkurs Pomysłowe URoki Matematyki
1 miejsce
2016/2017
Ogólnopolski Konkurs Kangur Matematyczny
wyróżnienie
2016/2017
Ogólnopolski Konkurs Fizyczny "Lwiątko"
3 miejsce (tytuł TAON)
Adam Steciuk
2016/2017
Ogólnopolski Konkurs Fizyczny "Lwiątko"
2 miejsce (tytuł KAON)
2016/2017
Ogólnopolska Olimpiada Fizyczna
etap okręgowy
Radosław Stanek
2016/2017
Ogólnopolski Konkurs Fizyczny "Lwiątko"
3 miejsce (tytuł TAON)
Dominik Maciąg
2016/2017
Ogólnopolski Konkurs Fizyczny "Lwiątko"
2 miejsce (tytuł KAON)
Kacper Tonia
2016/2017
Ogólnopolski Konkurs Fizyczny "Lwiątko"
3 miejsce (tytuł TAON)
2016/2017
Konkurs Maths in English
finalista
Kornel Natoński
2016/2017
Konkurs Maths in English
finalista
Michał Ciasnocha
2016/2017
Ogólnopolski Konkurs Fizyczny "Lwiątko"
3 miejsce (tytuł TAON)
Jakub Barwiński
2016/2017
Konkurs Pomysłowe URoki Matematyki
wyróżnienie
2016/2017
Konkurs Maths in English
finalista
Andrzej Drozd
2016/2017
Konkurs Maths in English
finalista
Natalia Koc
2016/2017
Ogólnopolski Konkurs Neurobiologiczny
finalista
Wiktoria Wojturska
2016/2017
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
finalista
Sabina Lizis
2016/2017
Ogólnopolski Konkurs Kangur Matematyczny
wyróżnienie
2016/2017
Konkurs Maths in English
finalista
2016/2017
Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny
12 miejsce w województwie podkarpackim
Karolina Kuraś
2016/2017
Ogólnopolski Konkurs Kangur Matematyczny
wyróżnienie
2016/2017
Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny
5 miejsce w województwie podkarpackim
Luiza Kulinowska
2016/2017
Ogólnopolski Konkurs Kangur Matematyczny
wyróżnienie
Bartosz Witkowski
2016/2017
Ogólnopolski Konkurs Kangur Matematyczny
wyróżnienie
Radosław Dziedzic
2016/2017
Ogólnopolski Konkurs Kangur Matematyczny
wyróżnienie
Mateusz Milo
2016/2017
Konkurs Wiedzy Technicznej Sapere Aude
laureat
Mateusz Rejman
2016/2017
Konkurs Wiedzy Technicznej Sapere Aude
finalista

szczęśliwy
2
numerek