II LICEUM OTWIERA DRZWI DO SUKCESU - najbliższe spotkanie

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że ze względu na przypadającą w najbliższy piątek Uroczystość Wszystkich Świętych i odbywający się w kolejny piątek półmetek klas drugich, na najbliższe korepetycje w II LO zapraszamy wyjątkowo w czwartek 7 listopada.

Do zobaczenia!

 

Kilka słów o projekcie...

ZAPRASZAMY UCZNIÓW KLAS 8, 7, 6!

4 października z entuzjazmem przystąpiliśmy do czwartej już edycji projektu "II LO Otwiera Drzwi do Sukcesu". Jest to  projekt społeczny, realizowany przez uczniów naszego liceum dla młodszych kolegów, potrzebujących doraźnej pomocy w nauce. Począwszy od  4 października, w co drugi piątek, grupa wolontariuszy- korepetytorów z naszego LO w gotowości oczekuje na uczniów ostatnich klas podstawówek, aby służyć im pomocą w nauce. Oferujemy wsparcie w zakresie wszystkich szkolnych przedmiotów.  Nasi wolontariusze są dostępni w co drugi piątek od 16.00 do 18.00 na terenie szkoły. Projekt zakończy się w grudniu galą finałową, połączoną z rozdaniem nagród dla najlepszych korepetytorów i najbardziej gorliwych uczniów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Organizatorami tegorocznej edycji projektu są Paulina Jendryassek z klasy 2g i Jakub Biskup  z klasy 2d, a wspierają ich swoim doświadczeniem Kasia Markuszka i Ola Mazur  z kl. 3d.

Opiekunem przedsięwzięcia jest p. prof. Alina Paliwoda-Wielgos.

Szukajcie nas na fb: IV Edycja Projektu „IILO otwiera drzwi do sukcesu”.

szczęśliwy
20
numerek