Sukcesy sportowe naszych uczniów w roku szkolnym 2019/2020

Piłka ręczna

  • IV miejsce w  Piłce Ręcznej Dziewcząt  w Rzeszowie w ramach Licealiady

Opiekun: Jolanta Ludwin

Piłka siatkowa dziewcząt

  • III miejsce w  Piłce Siatkowej Dziewcząt  w Rzeszowie w ramach Licealiady

Opiekun: Joanna Niedziałek

Piłka siatkowa chłopców

  • I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Mikołajkowym Chłopców o Puchar Prezesa UKS Foxball

Opiekun: Leszek Kapłon

Piłka nożna

  • II miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Chłopców z okazji „115-lecia II LO”
  • I miejsce  w Mikołajkowym Turnieju Piłki  Nożnej Dziewcząt o Puchar Wicedyrektora  II LO w Rzeszowie

Opiekunowie: Artur Szeliga, Maciej Nabożny i Michał Szyndlar

Lekkoatletyka

Dziewczęta

  • I miejsce 100m - 63.02 s - Wiktoria Puk
  • IV miejsce skok w dal - 4,43 m - Inga Rydz

Drużyna dziewcząt awansowała do Finału Wojewódzkiego

 

Chłopcy

  • II miejsce skok wzwyż - 1,75m - Marcin Witalec
  • IV miejsce 1500m - 5:19,79 - Sylwiusz Kontek
  • I miejsce 800m - 2:05,60 - Przemysław Kubas
  • II miejsce 400m - 54.11 - Jakub Sitek
  • II miejsce 100m - 11.86 - Maksym Korczowski

Opiekunowie: Anna Koryl, Artur Szeliga, Michał Szyndlar

 

Szachy

  • I miejsce w Finale Rejonowym Szachów Drużynowych
  • I miejsce w Finale Wojewódzkim Szachów Drużynowych w Dębicy - awans po raz trzeci z rzędu do Finałów Mistrzostw Polski

Skład reprezentacji:

1. Wiktoria Mytych

2. Szymon Chlebowicz

3. Bartosz  Dźwierzyński

4. Krystian Piszczela

5. Antoni Kozak

Opiekunowie: Artur Szeliga i Michał Szyndlar

Tenis stołowy

  • I miejsce Katarzyna Rzeźnik i Justyna Stanek w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt w Rzeszowie
  • IX miejsce Katarzyna Rzeźnik i Justyna Stanek w Finale Wojewódzkim Licealiady w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt

Opiekun: Teresa Pająk

 

Biegi indywidualno - drużynowe

  • II miejsce - drużyna dziewcząt w Drużynowych Biegach Przełajowych w  ramach Licealiady w Rzeszowie – awans do etapu rejonowego
  • III miejsce - Wiktoria Puk - w Indywidualnych Biegach Przełajowych – awans do etapu rejonowego

Opiekun: Anna Chmiel

 

 

Pływanie

Awans drużyny dziewcząt i chłopców do Finału Wojewódzkiego w którym zdobyli:

  • V miejsce - Martyna Rokita
  • VI miejsce - Michał Sierżęga
  • XI miejsce - sztafeta dziewcząt

Opiekun: Maciej Nabożny

 

Mistrzostwa Rzeszowa Szkół w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie

I miejsce - Julia Pogoda – snowboard

III miejsce - Klaudia Chełpa – snowboard

I miejsce - Zofia Harpula  – narty

II miejsce - Hanna Lech  – narty

Opiekunowie: Artur Szeliga, Maciej Nabożny, Anna Chmiel, Michał Szyndlar, Sławomir Gołąb