W roku szkolnym 2018/2019 w naszej szkole realizowane są

następujące zajęcia dodatkowe dla uczniów klas pierwszych i drugich:

Lp. Opis Osoba prowadząca Termin/sala
1. Szkolny Klub Fotograficzny Mariusz Baran Środa, godz. 16.00, sala 107
2. Fakultety z języka polskiego Barbara Bembenek Środa, godz. 14.15, sala 212
/co dwa tygodnie/
3. Zajęcia wyrównawcze
z języka niemieckiego
Dorota Kawalec Poniedziałek, godz. 10.30, s. 215
/co dwa tygodnie/
4. Kółko teatralne Ewa Kolendowska Piątek, godz. 13.20, s.10
5. Unihokej dziewcząt i chłopców Anna Koryl Czwartek, godz. 15.00, sala gimn.
6. Zajęcia na basenie Anna Koryl Piątek, godz. 7.00, basen ROSIR
7. Kółko matematyczne Joanna Kowalczyk Wtorek, godz. 13.25, s. 213
8. Kółko matematyczne - olimpiada Ewa Mularz-Kidała Wtorek, godz. 7.10, s. 4
9. Kółko matematyczne - konsultacje Ewa Mularz-Kidała Poniedziałek, godz. 8.00, s. 101
/co dwa tygodnie/
10. Kółko matematyczne Jadwiga Orłowska-Puzio Czwartek, godz. 8.00, s. 5
11. Kółko języka łacińskiego Alina Paliwoda-Wielgos Wtorek, godz. 15.00, s.4
Czwartek, godz. 13.30, s. 106
12. Kółko chemiczne Barbara Szajna Poniedziałek, godz. 9.40, s.203
13. Kółko fizyczne Tomasz Zamorski Wtorek, godz. 15.55
/co dwa tygodnie/
14. Kółko ekologiczno-przyrodnicze Magdalena Żuczek Wtorek, godz. 15.05, s.7

 

Uczniów klas trzecich zapraszamy do udziału w zajęciach fakultatywnych

zorganizowanych przez nauczycieli II LO w roku szkolnym 2018/2019

Przedmiot

Termin zajęć

Godzina

Sala

Prowadzący

Biologia

Środa

7:10

7

Podgórska Agnieszka

Język polski

Czwartek

7:10

212

Bembenek Barbara

Środa /co 2 tygodnie/

8:00

9

Barwińska Marta

Wtorek

13:25

206

Szmyd Elżbieta

Język angielski

Piątek

12:25

wg dostępności

Kaplita Oktawia

Piątek

7:10

5

Malinowska Małgorzata

Język hiszpański

Poniedziałek

11:40

Samorządówka

Paśkiewicz Joanna

Wtorek

7:10

105

Paśkiewicz Joanna

Czwartek

15:05

103

Paśkiewicz Joanna

Język włoski Piątek 14.10 213 Szczęch Agnieszka

Chemia

Czwartek

14:15

204

Brzegowa-Florek Ewa

Piątek

11:40

Kantorek
chemiczny

Brzegowa-Florek Ewa

Środa

14:15

304

Szajna Barbara

Historia

Czwartek

8:00

Samorządówka

Pizun Ryszard

Fizyka

Wtorek

10:40

P1

Jerzy Mackiewicz

Środa

12:35

106

Zamorski Tomasz

Matematyka

Poniedziałek

14:15

4

Kowalczyk Joanna

Poniedziałek

15:05

4

Kowalczyk Joanna

Czwartek

7:10

102

Orłowska-Puzio Jadwiga

Wtorek

8:00

212

Orłowska-Puzio Jadwiga

Poniedziałek

13:25

106

Samolej Renata

Czwartek 12:35 106 Samolej Renata

Czwartek

8:00

105

Wnęk Renata

Czwartek

7:10

103

Woźniak Joanna