mgr Andrzej Szymanek 

     Dyrektor szkoły

     Wykształcenie: wyższe pedagogiczne

     Rodzina: żona Barbara, syn Bartłomiej

     Zawód wykonywany: nauczyciel historii

     Motto: „Żyj tak aby o tobie dobrze mówiono”

     Zainteresowania: dobra książka, turystyka, sport

 

mgr Bogdan Franczyk 

     Wicedyrektor szkoły

     Wykształcenie: wyższe techniczne

     Rodzina: żona Małgorzata, synowie Marcin i Mateusz

     Zawód wykonywany: nauczyciel informatyki

     Motto: „Lepiej mniej, a lepiej”

     Zainteresowania: informatyka, sport, muzyka

 

mgr Agnieszka Pietryga-Puch 

app-dyr_small     Wicedyrektor szkoły

     Wykształcenie: wyższe pedagogiczne

     Rodzina: mąż Paweł, syn Gabriel

     Zawód wykonywany: nauczyciel j. niemieckiego

     Zainteresowania: kino, muzyka, turystyka

 

 

Nauczyciele II LO w podziale na grupy przedmiotowe:

Język polski
Barwińska Marta
Bembenek Barbara
Kolendowska Ewa
Sarecka Ewa
Szmyd Elżbieta
Wojtowicz Barbara

Język angielski
Grudziński Dawid
Janowska Agnieszka
Jaworska Anna
Kaplita Oktawia
Kornak Ewelina
Malinowska Małgorzata
Maziarka Anna
Mytych Aneta
Nahurska-Partyka Sonia
Puzia Anna
Stryczek Alicja
Warchoł Katarzyna
Wołoszyńska Sylwia

Język niemiecki
Kawalec Dorota
Olech Kinga
Pietryga-Puch Agnieszka
Wojnar Dorota

Język francuski
Zielińska Irena

Język hiszpański
Paśkiewicz Joanna

Język włoski
Szczęch Agnieszka

Język rosyjski
Malinowska Małgorzata
Sarecka Ewa

Język łaciński
Paliwoda-Wielgos Alina

Matematyka
Dziwulski Bogdan
Kowalczyk Joanna
Laska Alicja
Mularz-Kidała Ewa
Orłowska-Puzio Jadwiga
Samolej Renata
Wnęk Renata
Woźniak Joanna

Fizyka
Mackiewicz Jerzy
Polak Katarzyna
Zamorski Tomasz

Historia/ Wos/ Historia i społeczeństwo
Cypryś Lidia
Pizun Ryszard
Popieluch Barbara
Sawicka Katarzyna
Szymanek Andrzej

Geografia
Czerepak Agnieszka
Czopik Katarzyna

Chemia
Brzegowa-Florek Ewa
Kozub Marzena
Szajna Barbara

Biologia
Banaś Ewa
Podgórska Agnieszka
Żuczek Magdalena

Informatyka
Baran Mariusz
Dziwulski Bogdan
Franczyk Bogdan
Szydełko Jacek

Wiedza o kulturze
Gołąb Sławomir

Podstawy przedsiębiorczości
Czopik Katarzyna
Grędys Ryszard

Edukacja dla bezpieczeństwa
Gołąb Sławomir
Grędys Ryszard

Wychowanie fizyczne
Chmiel Anna
Kapłon Leszek
Koryl Anna
Ludwin Jolanta
Nabożny Maciej
Niedziałek Joanna
Pająk Teresa
Szeliga Artur
Szyndlar Michał

Religia
ks. Brągiel Łukasz
ks. Gnat Piotr
Kocór Joanna
ks. Ryczek Tomasz

Etyka
Stryczek Alicja

Pedagog szkolny
Świętoń Jadwiga
Urban Agnieszka

Doradztwo zawodowe
Agnieszka Czerepak

Lista wychowawców poszczególnych klas w roku szkolnym 2017/2018

Alfabetyczna lista nauczycieli pracujących w II LO - rok szkolny 2017/2018

szczęśliwy
2
numerek