Z przyjemnością przypominamy, że II LO współpracuje z British Council i w bieżącym roku szkolnym bierze udział w Programie Advantage 2023/2024. W wyniku tej współpracy można poprzez II LO zapisywać się na egzaminy Cambridge, potwierdzające znajomość języka angielskiego.

Można podejść do egzaminu już 29 czerwca:

Jeżeli chcesz zdawać egzamin międzynarodowy B2 First (FCE) lub C1 Advanced (CAE) 29 czerwca 2024 roku:

-zapisz się osobiście do 4 czerwca u pani Oktawii Kaplity, podając Imię (imiona), nazwisko, datę urodzenia, adres email, numer telefonu.

EGZAMIN PRZEPROWADZONY BĘDZIE W WERSJI KOMPUTEROWEJ (CZĘŚĆ USTNA W SPOSÓB TRADYCYJNY), w CENTRUM EGZAMINACYJNYM przy ulicy Sucharskiego 2 w Rzeszowie.

Po zarejestrowaniu całej grupy, każdy z kandydatów na podany adres mailowy otrzyma informację na temat opłat i szczegółów organizacyjnych – email będzie wysłany przez centrum egzaminacyjne.

Koszt egzaminu FCE/ B2: 695 zł.

Koszt egzaminu CAE/ C1 Advanced: 730 zł - są to ceny uwzględniające zniżkę dla wszystkich rejestrujących się w II Liceum Ogólnokształcącym!

O terminach zapisów na lipiec poinformujemy pod koniec maja.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś o egzaminie B2 – sprawdzić się na oryginalnych arkuszach i podjąć decyzję o zapisie na egzamin, przyjdź na spotkania: 17 kwietnia o 14:15 oraz 24 kwietnia o 14:15 do Sali 300.

Fanpage 2LO