Z przyjemnością przypominamy, że II LO współpracuje z British Council i w bieżącym roku szkolnym bierze udział w Programie Advantage 2022/2023 na poziomie Advantage Premium.  Posiadamy również Certyfikat Preparation Centre świadczący o tym, że przygotowujemy naszych uczniów do Egzaminów Cambridge. W wyniku tej współpracy można poprzez II LO zapisywać się na egzaminy Cambridge, potwierdzające znajomość języka angielskiego.

Jeżeli chcielibyście zdawać egzamin już w CZERWCU, to zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami:

Jeżeli chcesz zdawać egzamin międzynarodowy B2 First (FCE) lub C1 Advanced (CAE) 24 czerwca 2023 roku:

-zapisz się osobiście do końca maja u pani Oktawii Kaplity, podając Imię (imiona), nazwisko, datę urodzenia, adres email, numer telefonu.

EGZAMIN  PRZEPROWADZONY BĘDZIE W WERSJI KOMPUTEROWEJ (CZĘŚĆ USTNA W SPOSÓB TRADYCYJNY), w  CENTRUM EGZAMINACYJNYM. O egzaminach Cambridge w wersji komputerowej możesz przeczytać w pliku dołączonym do wiadomości przesłanej przez dziennik elektroniczny.

Podczas zapisów otrzymacie kod, który daje dostęp do dodatkowych ćwiczeń na specjalnej platformie!

Po zarejestrowaniu całej grupy, każdy z kandydatów na podany adres mailowy otrzyma informację na temat opłat i szczegółów organizacyjnych – email będzie wysłany przez centrum egzaminacyjne.

Koszt egzaminu FCE/ B2 :  650

Koszt egzaminu CAE/ C1 Advanced : 680  zł -  są to ceny uwzględniające zniżkę dla wszystkich rejestrujących się w  II Liceum Ogólnokształcącym również tegorocznych maturzystów!

Fanpage 2LO