CAMBRIDGE CLUB –
MIĘDZYNARODOWE EGZAMINY!

Z przyjemnością przypominamy, że II LO  współpracuje z British Council i w bieżącym roku szkolnym bierze udział  w Programie  Partnerskim Addvantage.  Otrzymaliśmy również Certyfikat Preparation Centre świadczący o tym, że przygotowujemy naszych uczniów do Egzaminów Cambridge. W wyniku tej współpracy można poprzez II LO  zapisywać się na egzaminy Cambridge, potwierdzające znajomość języka angielskiego.

Zaczynamy rejestrację dla tych, którzy planują zdawać egzaminy w LIPCU 2021 roku.

Jeżeli chcesz zdawać egzamin międzynarodowy B2 First (FCE)  - 29 lipca  lub C1 Advanced (CAE)  - 30 lipca:

- zapisz się do 16 czerwca 2021 WYŁĄCZNIE POPRZEZ DZIENNIK ELEKTRONICZNY.  Wyślij wiadomość do pani Oktawii Kaplity, podając imię (imiona), nazwisko, datę egzaminu, datę urodzenia, adres email, numer telefonu.  

Po zarejestrowaniu całej grupy, każdy z kandydatów na podany adres mailowy otrzyma oświadczenie związane z klauzulą RODO. W sprawie opłat i szczegółów organizacyjnych otrzymacie email wysłany przez centrum egzaminacyjne.

Koszt egzaminu FCE/ B2 : 575 zł

Koszt egzaminu CAE/ C1 Advanced : 605 zł -  są to ceny uwzględniające zniżkę dla wszystkich rejestrujących się w  II Liceum Ogólnokształcącym !

Egzaminy odbędą się w Centrum Egzaminacyjnym British Council: ul. Bohaterów 12, Rzeszów.

UWAGA!  Dla chętnych kandydatów utworzymy grupę na Teams, w której będziecie mieć dostęp do materiałów przygotowujących do powyższych egzaminów.