CAMBRIDGE CLUB –
MIĘDZYNARODOWE EGZAMINY!

Z przyjemnością przypominamy, że II LO współpracuje z British Council i w bieżącym roku szkolnym bierze udział  w Programie  Partnerskim Addvantage. Otrzymaliśmy również Certyfikat Preparation Centre świadczący o tym, że przygotowujemy naszych uczniów do Egzaminów Cambridge. W wyniku tej współpracy można poprzez II LO  zapisywać się na egzaminy Cambridge, potwierdzające znajomość języka angielskiego.

Zaczynamy rejestrację dla tych, którzy planują zdawać egzaminy w LIPCU 2022 roku.

Zapisy zaczynamy 6 czerwca!

Uwaga: W tym roku można również zdawać egzamin w wersji komputerowej (część ustna – w wersji tradycyjnej)

 

Poniżej szczegółowe informacje dla chętnych:

Jeżeli chcesz zdawać egzamin międzynarodowy B2 First (FCE) 28 lipca  lub C1 Advanced (CAE) 29 lipca:

  • zapisz się osobiście do 6 do 20 czerwca u pani Oktawii Kaplity, podając Imię (imiona), nazwisko, datę urodzenia, adres email, numer telefonu.  

 Jeżeli chcesz zdawać egzamin międzynarodowy W WERSJI KOPUTEROWEJ (egzamin ustny w wersji tradycyjnej) B2 First (FCE) 29 lipca:

  • zapisz się osobiście od 6 do 20 czerwca u pani Sonii Nahurskiej, podając Imię (imiona), nazwisko, datę urodzenia, adres email, numer telefonu. 

 

Po zarejestrowaniu całej grupy, każdy z kandydatów na podany adres mailowy otrzyma informację na temat opłat i szczegółów organizacyjnych – email będzie wysłany przez centrum egzaminacyjne.

Koszt egzaminu FCE/ B2 :  605 zł /  wersja komputerowa: 625 zł

Koszt egzaminu CAE/ C1 Advanced : 635 zł -  są to ceny uwzględniające zniżkę dla wszystkich rejestrujących się w  II Liceum Ogólnokształcącym !

Egzaminy odbędą się w Centrum Egzaminacyjnym British Council: ul. Bohaterów 12, Rzeszów.