W dniach 16,17, 20.09 2021  odbyły się w II L.O. w Rzeszowie zajęcia z języka angielskiego z nauczycielami – native speakerami ze Szkoły Języków Obcych PROMAR dla klas z rozszerzonym językiem angielskim.

Uczniowie mogli porozmawiać na wiele tematów, jak również poszerzyć swoja wiedzę na temat różnic między odmianą brytyjską i amerykańską języka angielskiego oraz kultury krajów anglojęzycznych, np. Kanady .

W Promarze zajęcia odbywają się systemem dualnym, czyli grupa uczona jest przez lektora polskiego oraz przez native speakera. Dzięki temu młodzież uczy się nie tylko gramatyki i słownictwa, ale też słuchania i mówienia. Szkoła Promar prowadzi kursy ogólne, egzaminacyjne i maturalne. Dla uczniów z ulotką 50 zł zniżki. Zapisy www.promar.edu.pl lub 17 860 15 15. Zapraszamy!

Promar zaprasza również na nieodpłatny, próbny egzamin Cambridge B2 First, który odbędzie się w prawdziwych warunkach egzaminacyjnych 21 września (część pisemna) i 23 września (część ustna). Osoby przystępujące dostaną informację czy są już gotowe, aby zdawać egzamin już teraz, lub ile ewentualnie muszą się przygotowywać. Zapisy www.promar.edu.pl/egzaminy-miedzynarodowe/ lub 17 860 15 15. Zapraszamy!