Gala Podkarpackiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2022

Podczas uroczystej gali Podkarpackiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2022, która odbyła się na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza wręczono dyplomy dla najlepszych szkół. Wśród liceów na pierwszym miejscu znalazło się Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek w Rzeszowie, w wśród techników zwyciężył Zespół Szkół Nr 2 w Dębicy.

II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa – Kuli uplasowało się na 2. miejscu w Rzeszowie, 4. miejscu w województwie i 82. miejscu w Polsce! Daje to naszej szkole czwarty raz z rzędu miejsce w pierwszej setce najlepszych szkół w kraju i tytuł „Złotej Szkoły” („Złota Tarcza” Perspektyw)

Dyplomy wręczyli: rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. Dr hab. Inż. Piotr Koszelnik oraz dyrektor Działu Marketingu Wydawnictwa Edukacyjnego Perspektywy Press Magda Rulska.

Uczestnicy gali obejrzeli w czasie gali film promocyjny uczelni oraz ciekawe pokazy chemiczne, które zaprezentował prof. dr hab. Inż. Wiktor Bukowski wraz ze studentami Koła Naukowego „Esprit” działającego na Wydziale Chemicznym Politechniki Rzeszowskiej.Fanpage 2LO