Reprezentacja naszego liceum na Podkarpackich Targach Edukacyjnych Orientation Day

W piątek 25 marca grupa uczniów naszego liceum pod opieką pp. Sylwii Wołoszyńskiej i Aliny Paliwody-Wielgos przedstawiała ofertę edukacyjną II LO podczas VI edycji Targów Edukacyjnych ,,Orientation Day", zorganizowanych z dużym rozmachem na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Swoje stoiska prezentowały tu niemal wszystkie rzeszowskie szkoły średnie. Nic więc dziwnego, że impreza cieszyła się wielką popularnością wśród ósmoklasistów . W trakcie jej trwania od godziny 9.00 do 14.00  stoiska wystawców odwiedziły setki kandydatów do szkół średnich. Najczęściej pojawiały się całe klasy pod opieką nauczycieli, ale byli również zwiedzający indywidualnie. 

Oferta edukacyjna II LO jak zwykle cieszyła się wielkim zainteresowaniem. Nasi uczniowie odpowiadali wyczerpująco na liczne pytania, rozdawali ulotki informacyjne i wykonali kawał dobrej roboty. Ponieważ jednak nie było możliwe w kilku słowach oddać atmosfery naszego liceum, zapraszali też młodszych kolegów na Dzień Otwarty, który odbędzie się u nas 28 kwietnia.