KONKURS PT.: „NOWOROCZNE INSPIRACJE”

Dyrekcja Szkoły, Pedagodzy Szkolni, Samorząd Uczniowski wraz z Opiekunkami oraz Opiekunem Klubu Fotograficznego Foto 2 LO, Panem Mariuszem Baranem, zapraszają wszystkich chętnych Uczniów II LO do udziału w plastyczno-fotograficznym konkursie, którego tematem przewodnim jest świat widziany oczami młodych ludzi.

Osoby zainteresowane konkursem mogą przygotować prace indywidualne w dowolnym formacie, dowolną techniką plastyczną lub fotograficzną. Ująć można w nich wszystko, co inspiruje, motywuje, zaciekawia, zachwyca. Nagrodą dla Autorów trzech najlepszych prac są podwójne bilety na dwa dowolne spektakle w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie.

Gotowe prace plastyczne (podpisane imieniem i nazwiskiem ucznia, z podaną klasą, do której uczęszcza) będzie można dostarczyć do szkoły osobiście do gabinetu Pedagogów (sala nr 1 na parterze) lub złożyć na Portierni – z zachowaniem wszelkich niezbędnych środków ostrożności.

Gotowe prace fotograficzne w formie elektronicznej prosimy przesyłać w formie załącznika
z tytułem e-maila „Konkurs” na adres e-mail: marbar.795@edu.erzeszow.pl

Wymagania:

- plik ze zdjęciem powinien być podpisany (nazwisko, imię, klasa)

- praca powinna mieć tytuł

- format pliku to JPG

- sugerowany rozmiar pliku to 2048 x 1536 px

- praca nie może mieć „ramki” lub znaków wodnych, innych elementów graficznych, podpisów

- dowolność, jeżeli chodzi o kolorystykę (kolor/skala szarości)

- w przypadku pracy prezentującej czyjś wizerunek, autor powinien posiadać stosowną zgodę na jego prezentowanie od modela/modelki lub ich opiekunów prawnych.  

Termin składania prac upływa 28.01.2021 roku.

W razie pytań lub/i wątpliwości prosimy o kontakt pod nr. tel.: 667 332 013 (Paulina Dubiel-Zielińska, pedagog), Agnieszka Urban (726 076 144, pedagog) lub poprzez e-dziennik.

 

Zapraszamy!