Nasze osiągnięcia

Sebastian Kaszuba
2020/2021
Olimpiada Chemiczna
finalista
Hubert Kochański
2020/2021
Olimpiada Chemiczna
finalista
Mikołaj Stecko
2020/2021
Olimpiada Języka Niemieckiego
laureat
Mateusz Grzyb
2020/2021
Olimpiada Filozoficzna
finalista
Emilia Wąsacz
2020/2021
Konkurs Literacki
III miejsce
Julia Szypuła
2020/2021
Konkurs plastyczno – literacki
I miejsce
Dawid Rząsa
2020/2021
Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie
laureat
Karol Kubicki
2020/2021
Konkurs Neurobiologiczny BrainBee
finalista
Sylwester Leja
2020/2021
XLVII Olimpiada Geograficzna
laureat
Hubert Kochański
2020/2021
Konkurs Chemiczny Politechniki Warszawskiej
laureat
Monika Łazar
2020/2021
Międzynarodowy konkurs Global Oneness Project pt. „The Spirit of Reciprocity”.
laureat
Dawid Rząsa
2020/2021
XIV Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa im. mjr. Marka Gajewskiego
laureat
2020/2021
Olimpiada Wiedzy o Prawie
finalista
Aleksandra Jarosz
2020/2021
Olimpiada Wiedzy o Prawie
finalista
Mateusz Grzyb
2020/2021
Olimpiada wiedzy o Polsce i świecie współczesnym
finalista
Dawid Rząsa
2020/2021
Olimpiada wiedzy o bezpieczeństwie i obronności
laureat
Michał Szewczyk
2020/2021
Ogólnopolski Konkurs „Lekcja historii i sztuki z Jackiem Kaczmarskim”
III miejsce w kategorii drużynowej
Jakub Przywara
2020/2021
Ogólnopolski Konkurs „Lekcja historii i sztuki z Jackiem Kaczmarskim”
III miejsce w kategorii drużynowej
Szymon Chlebowicz
2020/2021
Ogólnopolski Konkurs „Lekcja historii i sztuki z Jackiem Kaczmarskim”
III miejsce w kategorii drużynowej
2020/2021
Ogólnopolski Konkurs „Lekcja historii i sztuki z Jackiem Kaczmarskim”
I miejsce w kategorii indywidualnej
Hubert Kochański
2020/2021
Konkurs Chemiczny o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej
laureat
Sebastian Kaszuba
2020/2021
Konkurs Chemiczny o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej
laureat
2020/2021
Konkurs Chemiczny Politechniki Warszawskiej
wyróżniony finalista
2020/2021
Olimpiada o „Diamentowy Indeks AGH” z chemii
laureat
Szymon Czech
2020/2021
Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „Lwiątko”
Kaon (I miejsce)
Szymon Paja
2020/2021
Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „Lwiątko”
Taon (3 miejsce)
Marcin Mikuła
2020/2021
Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „Lwiątko”
Taon (3 miejsce)
Klaudia Kwoka
2020/2021
Olimpiada o „Diamentowy indeks AGH” z matematyki
laureat
Mikołaj Chlebowicz
2020/2021
Olimpiada o „Diamentowy indeks AGH” z matematyki
finalista
Jakub Wieliczko
2020/2021
Olimpiada o „Diamentowy indeks AGH” z matematyki
finalista
Dawid Sroczyk
2020/2021
Olimpiada o „Diamentowy indeks AGH” z matematyki
laureat
Kacper Szczepanik
2020/2021
Konkurs Matematyczny im. Prof. Jana Marszała
laureat
Mikołaj Chlebowicz
2020/2021
Konkurs Matematyczny im. Prof. Jana Marszała
finalista
Aleksandra Jarosz
2020/2021
XXV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
finalista
Wiktoria Mytych
2020/2021
Mistrzostwa Polski w Szachach Drużynowych
II miejsce
Szymon Chlebowicz
2020/2021
Mistrzostwa Polski w Szachach Drużynowych
II miejsce
Bartosz Dźwierzyński
2020/2021
Mistrzostwa Polski w Szachach Drużynowych
II miejsce
Krystian Piszczela
2020/2021
Mistrzostwa Polski w Szachach Drużynowych
II miejsce
Antoni Kozak
2020/2021
Mistrzostwa Polski w Szachach Drużynowych
II miejsce
Sebastian Kaszuba
2019/2020
Olimpiada Chemiczna
Finalista
2019/2020
XII Ogólnopolski Podkarpacki Konkurs Chemiczny
laureat
Gabriela Bochenek
2019/2020
XII Ogólnopolski Podkarpacki Konkurs Chemiczny
laureat
Paweł Kwolek
2019/2020
Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
finalista
Dawid Sroczyk
2019/2020
Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
finalista
Paweł Surdyka
2019/2020
Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
finalista
Ryszard Błażej
2019/2020
Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
finalista
Aleksander Gaweł
2019/2020
Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
finalista
2019/2020
Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” z fizyki
finalista
Łukasz Ruba
2019/2020
Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” z fizyki
finalista
Alan Guzek
2019/2020
Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
finalista
2019/2020
Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” z fizyki
finalista
Michał Wolan
2019/2020
Olimpiada Wiedzy o Prawie
finalista
Jakub Demus
2019/2020
Olimpiada Wiedzy o Prawie
finalista
Patryk Wilk
2019/2020
Olimpiada Wiedzy o Prawie
finalista
Mateusz Grzyb
2019/2020
Podkarpacki Konkurs Wiedzy o Kulturze Antycznej
finalista
Tomasz Kocur
2019/2020
Podkarpacki Konkurs Wiedzy o Kulturze Antycznej
finalista
Tomasz Pruchnik
2019/2020
Podkarpacki Konkurs Wiedzy o Kulturze Antycznej
finalista
Jakub Demus
2019/2020
XXXVIII Olimpiada J. Łacińskiego
finalista
Michał Sochacki
2019/2020
XXXVIII Olimpiada J. Łacińskiego
finalista
Dawid Sroczyk
2019/2020
XXXV Konkurs Matematyczny im. Jana Marszała
laureat I miejsca
Alan Guzek
2019/2020
XXXV Konkurs Matematyczny im. Jana Marszała
laureat II miejsca
Tomasz Paja
2019/2020
XXXV Konkurs Matematyczny im. Jana Marszała
wyróżnienie
Magdalena Rębisz
2019/2020
XXXV Konkurs Matematyczny im. Jana Marszała
wyróżnienie
Joanna Grigirl
2019/2020
Konkurs LOP „Mój las”
I miejsce
Tomasz Paja
2019/2020
XVII Mistrzostwa Polski w Grach Matematycznych i Logicznych
finalista
Szymon Paja
2019/2020
XVII Mistrzostwa Polski w Grach Matematycznych i Logicznych
finalista
Rafał Piwowar
2019/2020
Jagielloński Turniej Matematyczny
finalista
Michał Sochacki
2018/2019
Olimpiada Historyczna
laureat
Michał Wolan
2018/2019
Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie
finalista
Radosław Wolak
2018/2019
Konkurs Matematyczny im. prof. Marszała
I miejsce
2018/2019
XIX Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. F.Leji
I miejsce
Dawid Sroczyk
2018/2019
Konkurs Matematyczny im. prof. Marszała
III miejsce
2018/2019
XIX Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. F.Leji
I miejsce
Natalia Koc
2018/2019
Międzynarodowy Konkurs Wiedzy Neurobiologicznej
I miejsce w etapie ogólnopolskim
Hubert Kochański
2018/2019
Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „Alchemik”
złote wyróżnienie
Julia Nowak
2017/2018
Festiwal Piosenki Niezłomnej i Niepodległej
1 miejsce w eliminacjach wojewódzkich
Aleksandra Guzowska
2017/2018
XXI Regionalny Konkurs Recytatorski "O Skrzydło Orle"
laureat II miejsca
Konrad Pękala
2017/2018
Rzethon
III miejsce
Jakub Mularski
2017/2018
Rzethon
III miejsce
Michał Sobolak
2017/2018
Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała
II miejsce
Aleksandra Lenart
2017/2018
Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała
wyróżnienie
Zofia Mełech
2017/2018
Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała
wyróżnienie
Igor Grochala
2017/2018
Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała
wyróżnienie
Sabina Lizis
2017/2018
Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Z ortografią na co dzień"
finalista
Konrad Pękala
2017/2018
Maraton Progranistyczny Rzethon
III miejsce
Jakub Mularski
2017/2018
Maraton Progranistyczny Rzethon
III miejsce
Kacper Kurc
2017/2018
Konkurs Wiedzy o Prawach Człowieka
I miejsce
Jakub Dąbek
2017/2018
Podkarpacki Konkurs Wiedzy o Kulturze Antycznej
finalista
Gabriela Jaworska
2017/2018
Podkarpacki Konkurs Wiedzy o Kulturze Antycznej
finalista
Izabela Niziołek
2017/2018
Podkarpacki Konkurs Wiedzy o Kulturze Antycznej
finalista
Kacper Kurc
2017/2018
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Swiecie Współczesnym
laureat
Arkadiusz Bujak
2017/2018
Olimpiada Języka Łacińskiego
finalista
Mikołaj Winiarski
2017/2018
Olimpiada Języka Łacińskiego
finalista
Joanna Krawczyk
2017/2018
Olimpiada Języka Francuskiego
laureat
Kacper Kurc
2017/2018
Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności
finalista
Paulina Piątek
2017/2018
Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy Języka Angielskiego
finalista
Adam Steciuk
2017/2018
Olimpiada Fizyczna
finalista
Michał Sobolak
2017/2018
Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała
II miejsce
Aleksandra Lenart
2017/2018
Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała
wyróżnienie
Wojciech Gorzkiewicz
2017/2018
Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała
wyróżnienie
Zofia Mełech
2017/2018
Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała
wyróżnienie
Igor Grochala
2017/2018
Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała
wyróżnienie
Krystian Potyrański
2017/2018
Podkarpacki Konkurs Piosenki i Wiersza Obcojęzycznego "Teen Show"
III miejsce
Sebastian Pych
2017/2018
Podkarpacki Konkurs Piosenki i Wiersza Obcojęzycznego "Teen Show"
I miejsce
Weronika Kucaba
2017/2018
Olimpiada Teologii Katolickiej
finalista
Michał Sobolak
2017/2018
Konkurs Wiedzy Technicznej SAPERE AUDE
laureat
Arkadiusz Bujak
2017/2018
Olimpiada Znajomości Afryki
finalista
Paulina Ptaszek
2017/2018
Olimpiada Wiedzy o Mediach
finalista
Joanna Krawczyk
2017/2018
Olimpiada O Diamentowy Indeks AGH z matematyki
finalista
Adam Steciuk
2017/2018
Olimpiada O Diamentowy Indeks AGH z matematyki
finalista
Sabina Lizis
2017/2018
Olimpiada O Diamentowy Indeks AGH z geografii
laureat
Jakub Hamerla
2017/2018
Olimpiada O Diamentowy Indeks AGH z geografii
laureat
Adam Steciuk
2017/2018
Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z informatyki
finalista
2017/2018
Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z fizyki
laureat
Natalia Koc
2017/2018
Ogólnopolski Konkurs Neurobiologiczny Brain Bee
laureat II miejsca
Kacper Kurc
2017/2018
Olimpiada Historyczna
finalista
2017/2018
Olimpiada Wiedzy Historycznej
laureat
Aleksandra Pienkos
2017/2018
Konkurs Wiedzy o Rzeszowie Fundacji Książąt Czartoryskich
I miejsce
Magdalena Nosek
2017/2018
Olimpiada Wiedzy o Mediach
finalista
Krystian Potyrański
2017/2018
Podkarpacki Konkurs Piosenki i Wiersza Obcojęzycznego „Teen Show” (w kat. piosenka)
III miejsce
Sebastian Pych
2017/2018
Podkarpacki Konkurs Piosenki i Wiersza Obcojęzycznego „Teen Show” (w kat. wiersz)
I miejsce
Julia Nowak
2017/2018
Konkurs Wiedzy o Systemach Politycznych i Konstytucji RP
laureat
Wojciech Nicpoń
2017/2018
Konkurs Wiedzy o Systemach Politycznych i Konstytucji RP
laureat
Magdalena Szypulska
2017/2018
Konkurs Wiedzy o Systemach Politycznych i Konstytucji RP
laureat
Małgorzata Kocór
2017/2018
Konkurs Wiedzy o Systemach Politycznych i Konstytucji RP
laureat
Michał Szelc
2017/2018
Konkurs Wiedzy o Systemach Politycznych i Konstytucji RP
laureat
Andrzej Stańko
2017/2018
Konkurs Wiedzy o Systemach Politycznych i Konstytucji RP
laureat
Anna Czapka
2017/2018
Konkurs Wiedzy o Systemach Politycznych i Konstytucji RP
laureat
Jakub Bieniasz
2016/2017
Olimpiada O Diamentowy Indeks AGH z matematyki
laureat
Kamil Bialik
2016/2017
Olimpiada O Diamentowy Indeks AGH z fizyki
laureat
2016/2017
Ogólnopolski Konkurs Fizyczny "Lwiątko"
3 miejsce (tytuł TAON)
Arkadiusz Bujak
2016/2017
Olimpiada O Diamentowy Indeks AGH z geografii
laureat
2016/2017
Ogólnopolska Olimpiada Geograficzna
finalista
2016/2017
Olimpiada Wiedzy o Afryce
finalista
Michał Kowalczyk
2016/2017
Olimpiada O Diamentowy Indeks AGH z matematyki
finalista
2016/2017
Konkurs Maths in English
finalista
Jakub Hamerla
2016/2017
Olimpiada O Diamentowy Indeks AGH z geografii
finalista
Kacper Kurc
2016/2017
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Prawie
laureat
2016/2017
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym
laureat
Wojciech Nicpoń
2016/2017
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym
finalista
Monika Kiełb
2016/2017
Ogólnopolska Olimpiada Solidarności
finalista
Ewa Ludera
2016/2017
Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego
finalista
Jadwiga Błażej
2016/2017
Ogólnopolska Olimpiada Teologii Katolickiej
finalista
Wojciech Gorzkiewicz
2016/2017
Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. F. Leji
finalista
2016/2017
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Pangea
laureat
2016/2017
Ogólnopolski Konkurs Kangur Matematyczny
wyróżnienie
Joanna Krawczyk
2016/2017
Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. F. Leji
finalista
2016/2017
Konkurs Maths in English
finalista
2016/2017
Ogólnopolski Konkurs Kangur Matematyczny
wyróżnienie
Dominika Jedynak
2016/2017
Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. F. Leji
finalista
Walentyna Winiarska
2016/2017
Podkarpacki Konkurs Wiedzy o Kulturze Antycznej
3 miejsce
Mateusz Bator
2016/2017
Podkarpacki Konkurs Wiedzy o Kulturze Antycznej
3 miejsce
Szymon Siwiński
2016/2017
Podkarpacki Konkurs Wiedzy o Kulturze Antycznej
3 miejsce
Arkadiusz Słowik
2016/2017
Ogólnopolska Szkolna Internetowa Gra Giełdowa
6 miejsce
Konrad Pękala
2016/2017
Ogólnopolska Szkolna Internetowa Gra Giełdowa
6 miejsce
Maksymilian Demitraszek
2016/2017
Ogólnopolska Szkolna Internetowa Gra Giełdowa
6 miejsce
Michał Sobolak
2016/2017
Konkurs Pomysłowe URoki Matematyki
1 miejsce
2016/2017
Ogólnopolski Konkurs Kangur Matematyczny
wyróżnienie
2016/2017
Ogólnopolski Konkurs Fizyczny "Lwiątko"
3 miejsce (tytuł TAON)
Adam Steciuk
2016/2017
Ogólnopolski Konkurs Fizyczny "Lwiątko"
2 miejsce (tytuł KAON)
2016/2017
Ogólnopolska Olimpiada Fizyczna
etap okręgowy
Radosław Stanek
2016/2017
Ogólnopolski Konkurs Fizyczny "Lwiątko"
3 miejsce (tytuł TAON)
Dominik Maciąg
2016/2017
Ogólnopolski Konkurs Fizyczny "Lwiątko"
2 miejsce (tytuł KAON)
Kacper Tonia
2016/2017
Ogólnopolski Konkurs Fizyczny "Lwiątko"
3 miejsce (tytuł TAON)
2016/2017
Konkurs Maths in English
finalista
Kornel Natoński
2016/2017
Konkurs Maths in English
finalista
Michał Ciasnocha
2016/2017
Ogólnopolski Konkurs Fizyczny "Lwiątko"
3 miejsce (tytuł TAON)
Jakub Barwiński
2016/2017
Konkurs Pomysłowe URoki Matematyki
wyróżnienie
2016/2017
Konkurs Maths in English
finalista
Andrzej Drozd
2016/2017
Konkurs Maths in English
finalista
Natalia Koc
2016/2017
Ogólnopolski Konkurs Neurobiologiczny
finalista
Wiktoria Wojturska
2016/2017
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
finalista
Sabina Lizis
2016/2017
Ogólnopolski Konkurs Kangur Matematyczny
wyróżnienie
2016/2017
Konkurs Maths in English
finalista
2016/2017
Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny
12 miejsce w województwie podkarpackim
Karolina Kuraś
2016/2017
Ogólnopolski Konkurs Kangur Matematyczny
wyróżnienie
2016/2017
Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny
5 miejsce w województwie podkarpackim
Luiza Kulinowska
2016/2017
Ogólnopolski Konkurs Kangur Matematyczny
wyróżnienie
Bartosz Witkowski
2016/2017
Ogólnopolski Konkurs Kangur Matematyczny
wyróżnienie
Radosław Dziedzic
2016/2017
Ogólnopolski Konkurs Kangur Matematyczny
wyróżnienie
Mateusz Milo
2016/2017
Konkurs Wiedzy Technicznej Sapere Aude
laureat
Mateusz Rejman
2016/2017
Konkurs Wiedzy Technicznej Sapere Aude
finalista